درباره ما

با ما در ارتباط باشید

آشنایی با ما

تماس با ما

آژانس مسافرتی ما با داشتن کانتر تخصصی صدور بلیط های هوایی بین المللی و داخلی آمادگی ارائه سریعترین خدمات به مسافران محترم خویش می باشد. صدور بلیط در شرکت گردشگری یکتا آرین کیش به صورت سیستمی و چارتری می باشد که در ادامه به تفصیل در مورد ویژگی های این دو نوع بلیط و تفاوت های آنها توضیح داده شده است:

بلیط چارتری یا بلیط سیستمی؟!

عبارت چارتر (Charter) به معنای “اجاره به صورت در بست” است که برای اجاره دربستی هتل، قطار و سایر وسایل حمل و نقل هم به کار می‌رود، ولی در ایران اصطلاح چارتر بیشتر برای بلیط‌های هواپیما جا افتاده است. یک شرکت گردشگری میتواند بخشی از صندلی‌های یک هواپیما و در برخی موارد تمامی آن‌ها را به صورت یک‌جا اجاره کند و سپس از طریق کانال‌های خود اقدام به فروش آن‌ها می‌نماید.

بهترین و بزرگترین مزیت بلیط پروازهای چارتر قیمت ارزان تر آن نسبت به بلیط سیستمی در اکثر اوقات است، لازم به ذکر است تنوع مسیرهای پروازی این بلیط ها کمتر از بلیط های سیستمی است.

از معایب بلیط‌های چارتر می توان به غیر قابل استرداد بودن این بلیط ها اشاره کرد، در واقع امکان کنسل کردن آن‌ها وجود ندارد. فروشنده‌ی این نوع بلیط، تنها آژانس‌های مسافرتی چارترکننده هستند. همچنین بلیط پروازهای چارتر غیر قابل انتقال به غیر و غیر قابل تغییر تاریخ است.

در مقابل چارتر، بلیط‌های سیستمی، بلیط‌های منفردی هستند که می‌توان روز و ساعت پرواز را در آن‌ها تغییر داد. این بلیط ‌ها به دلیل قابلیت تغییر زمان آن، از قیمت بالاتری برخوردار هستند. برخلاف بلیط‌های چارتر، بلیط‌های سیستمی قابلیت استرداد یا کنسلی دارند، بدین گونه که در صورت استرداد بخشی از هزینه بلیط به عنوان جریمه از مبلغ کل کم، مابقی آن به مسافر بازگردانده می‌شود.

آدرس :جزیره کیش.بلوار ساحل. ساختمان تجاری دیپلمات. طبقه 1 واحد 144

آدرس ایمیل : tour[at]yektaarian.com
تلفن : 44461935-076

بستن منو